Od 2009 roku zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych na monitorach LCD. I tym sposobem dobrnęliśmy do stanu obecnego, kiedy to reklama stoi nam przed oczami kiedy korzystamy z umywalki czy pisuaru, a po wejściu do kabiny widzimy ją niezależnie od sposobu korzystania z niej - nad spłuczką lub wprost przed oczami, kiedy usiądziemy na sedesie.

Zastosowana strategia reklamowa może być częścią klasycznego modelu komunikacji marki lub zupełnie nowatorskim spojrzeniem na produkt. Jestem w takim szoku że aż konto na wypoku założyłem XD. Napiszcie czy tylko u nas tak można czy to już jest commonplace w wydziałach komunikacji.

Obecnie reklama ta rozwija się w stronę niestandardowych realizacji np. dodawanie elementów dźwiękowych,czy umieszczaniu atrap sprzedawanych produktów. Reklama w autobusach jest niezwykle skutecznym i relatywnie tanim sposobem dotarcia do Twojego potencjalnego Klienta.

Ja uważam że reklama w autobusie to dobry pomysł, powiem tak: jeżdżę autobusem i tramwajami i reklamy rzucają się w oczy jak najbardziej, są skuteczne. W naszej ofercie można znaleźć usługę reklamy w komunikacji miejskiej świadczoną w aż eleven miastach Polski!

Wypiłem na lotnisku próbkę whisky, na fb 10 minut pózniej pojawiła mi sie reklama tej samej marki. Mimo braku możliwości „wyłączenia” takiej reklamy jest ona jedną z najbardziej akceptowanych form promocji. Może nim być widok za oknem, lecz zwykle oko przykuwają zamieszczone wewnątrz reklamy.

Oferujemy indywidualnie dopasowaną ofertę reklamy w autobusach na terenie Śląska (Katowice i in.), Zagłębia (Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin) oraz pozostałych większych ośrodkach miejskich na terenie kraju (Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin i in.).

Reklama zewnętrzna może być umieszczana wyłącznie na powierzchniach bocznych autobusu, na tle kolorystyki standardowej (niebieski i żółty) w barwach odpowiednio dopasowanych do kolorystyki autobusów. Przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Reklama w komunikacji miejskiej , 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.

Reklama nie omija także wnętrza muszli klozetowych i pisuarów - poniżej „wewnątrzpisuarowa” reklama konsoli do gier. Na monitorach prezentujemy reklamy oraz ogłoszenia, które możemy przygotować we własnym zakresie lub otrzymać od Klienta. Zwrócimy się z prośbą dopuszczenie przynajmniej reklamy typu „fullback” - podsumowuje.